/PL/film.html
Zamknij
Hotele Korona    

Wersje językowe

Kontakt

___________________________

Lord Hotel
& Conference Center****

Al. Krakowska 218

02-219 Warszawa

 

e-mail: warszawa@hotellord.pl

tel. +48 22 574 20 00

www.hotellord.pl




Recepcja

Hotel Lord - Recepcja

e-mail: recepcja@hotellord.pl

tel. +48 22 574 20 20

fax +48 22 574 21 21

 

Rezerwacja

grupowa noclegów

Agnieszka Skrzydlewska
Key Account Manager

e-mail:

A.Skrzydlewska@HotelLord.pl

tel. 603 363 365

tel. 22 574 20 06

_____________________________

Sprzedaż i Marketing

tel. 22 574 20 10

fax 22 574 20 11

e-mail: warszawa@hotellord.pl

 

Iwona Maliszewska

Event Manager

e-mail:

I.Maliszewska@HotelLord.pl

tel. 609 601 541

tel. 22 574 20 09

 

Martynian Duczek

Event Manager

e-mail:

M.Duczek@HotelLord.pl

tel. 691 678 125

tel. 22 574 20 08

 

Magdalena Stępień

Event Manager

e-mail:

M.Stepien@HotelLord.pl

tel. 603 087 778

tel. 22 574 20 07

_____________________________

Hotele Korona Sp. z o.o.

ul. Majdańska 1

04-088 Warszawa

NIP 113-23-13-713
REGON 017337960
KRS 0000033427

Kapitał zakładowy 8 000 000 PLN

www.hotelekorona.pl


Dane kontatkowe

Dyrekcja Lord Hotel & Conference Center

e-mail: A.Dabrowski@HotelLord.pl

 

Prezes Zarządu Hotele Korona

e-mail: zarzad@HoteleKorona.pl

 

     

Hotel Lord - Recepcja

e-mail: recepcja@hotellord.pl

tel. +48 22 574 20 20

fax +48 22 574 21 21

Nominacja do nagrody TOP HOTEL 2014

Głosuj na nasz hotel w kategorii "by The Airport"

więcej
Nagroda TOP HOTEL 2013

Hotel Lord w Warszawie został odzanczony podczas kwietniowej uroczystej gali w restauracji Warszawa Wschodnia w SOHO Factory. Statuetka i tytuł TOPHOTEL 2013 w kategorii "BY THE AIRPORT" przypadł dla Lord Hotel & Conference Center****. Głosowanie odbywało sie przez stronę tophotel.pl

więcej
Certyfikat Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego

Marka Hotele Korona i Hotel Lord w Waraszaiwe uzyskały certyfikat Izby Gospdarczej Hotelarstwa Polskiego na rok 2013.

więcej

Copyright © 2010. Hotele Korona. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacja o cookies

Projekt i wykonanie Seenet